Menu

Internetowa Galeria Handlowa

Sklepy w MLO.PL Moja Lista Okazji - Łap okazje !

MODNE TOREBKI WIOSNA-LATO 2018: 12 GŁÓWNYCH TRENDÓW

mlo.pl

blog2870x505

Nadal nie odbył się ani jeden tydzień mody bez kolekcji, w których nie byłoby głównego atrybutu damskiej garderoby. Zbadaliśmy kolekcję w 2018 wiodących na świecie marek i są skłonni powiedzieć, co z torebek będą modne wiosną i latem 2018. Natychmiast możemy powiedzieć, że w ciepłym sezonie jest wiele do wyboru i eksperymentów:

 

 • Torebki w kolorze złotym ze złotych elementów dekoracyjnych;

 • Torebki w postaci małych walizek lub kufrów;

 • Torebki o wielkich rozmiarach ( Maxisize);

 • Torebki do przenoszenia w dłoni;

 • Modele o niezwykłym kroju i ciekawych elementach dekoracyjnych;

 • Modele wiklinowe;

 • Torebki z frędzlami;

 • Torebki ze sztucznego futra;

 • Torebki w paski i klatkę;

 • Torebki na pasek;

 • Torebki mini;

 • Modele okrągłe i półokrągłe.

   

A teraz w kolejności i bardziej szczegółowo. Warto powiedzieć, że prawie wszystkie prezentowane modele torebek w sezonie wiosna-lato 2018 są całkowicie do noszenia. Co więcej, bardzo wielu z nich sprawia, że nawet nudny obraz zaczyna być interesującym i atrakcyjnym.

 

Modne torebki wiosna-lato 2018: nie całe złoto, które błyszczy

 

Wielu projektantów w swoich kolekcjach wiosenno-letnich uzupełniają obraz torby złotym połyskiem, haftowane złotymi nićmi i z złotymi szczegółami, na przykład, w postaci dużych łańcuchów i klamek.

 

Torby-walizki - trend wiosenno-letni 2018

 

W nadchodzącym ciepłym sezonie przygotujcie się do noszenia toreb o wyraźnych geometrycznych kształtach, ozdobionych kryształkami, guzikami, wytłoczeniami i geometrycznym nadrukiem.

 

Wielki statek to świetny żaglowiec, a modne torby to maxisize wiosna-lato 2018

 

Duży, wygodny, praktyczny - nie worek, ale marzenie, szczególnie na lato. Model bez dna jest idealny dla matek z dziecmi, dziewcząt sportowych, podróżników i miłośników dużych toreb.

 

Torebki mini - modny wariant na sezon wiosna-lato 2018

 

Dokładnym przeciwieństwem poprzednich modeli są bardzo małe torebki na łańcuchu lub małe sprzęgła do noszenia w dłoni. Niektóre modele są tak mikroskopijne, że zmieści się tam tylko szminka i lustro.

 

Modele ekofrendli - modne plecione torebki wiosna-lato 2018

 

W pełni tkane modele, bardziej przypominające torby plażowe, modele z tkanymi rączkami, podobne do koszy z owocami, tkane sprzęgła i torby na talię. Między wszystkim, te torby są dość wytrwałe, a wiele modeli nadaje się nie tylko do noszenia na plaży.

 

Modne torebki 2018 z frędzlami

 

Ten element wystroju dosłownie przyćmił głowy projektantów i stworzyli torby z frędzlami. Nie kłócimy się - wyglądają niesamowicie i bardzo zabawnie.

 

Torby z futra na wiosnę i lato 2018

 

Mamy nadzieję że futro jest sztuczne. Torby okazały się bardzo urocze i niezwykłe, choć lepiej pasują do okresu zimowego.

 

Torebki z nadrukiem geometrycznym - w paski i klatkę

 

Rysunek geometryczny w ogóle nie zdaje pozycji i nadal zdobywa podium. Tu i w wiosenno-letnie kolekcje pasków i kwadracików znowu dużo.

 

Torby i paski

 

Są to modele, które można nosić w pasie i modele, które są również paskiem. Większość toreb na pasek może być noszona w życiu codziennym, łącząc się z jasnymi letnimi strojami.

 

Okrągłe i półokrągłe modele toreb

 

Jest to torba w stylu retro i modne modele z kolcami i metalowymi, okrągłymi detalami, cienkimi jak naleśnik i trójwymiarowymi.

 

Modele torebek "nonformat" wiosna-lato 2018

 

Na koniec proponujemy zobaczyć ciekawe i nietypowe modele toreb sezonu wiosenno-letniego 2018, które umieściliśmy w dziale "nieformatowym", ale w rzeczywistości każda z tych toreb ma prawo żyć w swojej garderobie . Czasami warto eksperymentować i wybierać rzeczy, które nie pasują do twojego zwykłego formatu.

 

Wpis ze strony moda.mlo.pl

 

© Internetowa Galeria Handlowa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci